
Snart byggestart på Nordre Have i Lillehammer
Nå er det kun 11 leiligheter igjen til salgs. Prosjektet har sentral beliggenhet med utsikt over Nordre Park i Lillehammer. Leilighetene er gjennomgående gjennom hele bygget, og mange av boenhetene har derfor to balkonger. Noe som gir gode solforhold.
USBL som forsikringstaker
Utbygger er Nordre Have Utvikling AS, eid av Profier AS, som er en en landsdekkende eiendomsutvikler som de siste 22 år har realisert mer enn 6.000 boliger i hele Norge og Byggutvikling Øst Eiendom AS. USBL er forsikringstaker, og har forvaltning og forkjøpsrett til sine medlemmer.
Ferdig i 2018
– Det er bygget lite i sentrum av Lillehammer de siste årene. Nordre Have har en sentrumsnær beliggenhet samt fine grøntområder i umiddelbar nærhet, sier Eirik Sandberg, prosjektleder hos NBBL Fulltegningsforsikring.
Leilighetene har varierte planløsninger, heis, parkeringskjeller og god nyboligstandard. Leilighetene er priset fra kr 1 690 000 til kr 7 790 000. Nordre Have er planlagt ferdigstilt 2. kvartal 2018.